fbpx

Wiosenne Targi Rzeczy Ładnych 2019

 

Tegoroczna wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych była dla mnie ogromnym zaskoczeniem, począwszy od samego udziału w targach po cały jej przebieg. To największe targi designu w Warszawie z wyselekcjonowaną listą wystawców, warsztatami, panelami dyskusyjnymi i zawsze dużą liczbą odwiedzających. Każdy wymagający esteta znajdzie tu coś dla siebie – od świetnie zaprojektowanych i wykonanych mebli, poprzez lampy, ceramikę, szkło, plakaty, po zabawki, kosmetyki i książki. W sobotę rano odstraszył was chyba śnieg, ale kiedy się wreszcie przejaśniło, nie daliście nikomu posiedzieć.

Targi designu w Koneserze

Przepiękna i stylowa lokalizacja targów w Centrum Praskim Koneser (teren dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”) przypominała mi trochę poznański City Park, a chwilami nawet Stary Browar. Poznań to nie Warszawa, ale idea tego miejsca jest podobna – zabytkowa architektura z cegły ma się tu łączyć z nowoczesną kulturą, sztuką i biznesem, tworząc unikatową, otwartą przestrzeń w mieście. Stąd centra kulturalne, ekskluzywne lofty, nowoczesne biura i lokale handlowo-usługowe. Już od kilku edycji swoją przystań znalazły tu również Targi Rzeczy Ładnych. Lepszego otoczenia i zaplecza nie można było sobie wymarzyć.

To był organizacyjno-estetyczny sztos. Targi życia. Dziękuję wszystkim odwiedzającym za słowa uznania, śmiech, rozmowy, wertowanie plakatów i trudne wybory. Uwielbiam, kiedy nie możecie się zdecydować albo kiedy wiecie od razu. Dziękuję przemiłym i utalentowanym wystawcom za liczne bartery – mój dom jest zachwycony. Dziękuję organizatorom Targów Rzeczy Ładnych za ten absolutnie wyjątkowy weekend, jesteście najlepsi! ツ

 

wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych 2019

Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie Wiosna 2019

TRŁ w Warszawie wiosna 2019

wiosenna edycja TRŁ w Warszawie