fbpx

Wpuść trochę słońca – plakaty dla Milk & Sun

 

Maja Musznicka i Magda Bałkowska z bloga Milk & Sun znane są z tego, że odwiedzają ciekawych ludzi, wnętrza ich mieszkań traktując jako punkt wyjścia do rozmowy o życiu, pasjach i marzeniach. Magda to opisuje, a Maja łapie w obiektywie. Razem tworzą totalnie zakręcony i uzupełniający się duet. Tym razem wpadły na pomysł artystycznej kolaboracji i wypuściły plakaty.

Milkowe plakaty już na Etsy

Jakiś czas temu dziewczyny zaprosiły mnie i – jak się okazało – jeszcze dwie ilustratorki z Poznania, Magdę Chołaścińską (atogrzywa) i Martynę Wilner (Bini), do współpracy przy swoim nowym projekcie. Pomysł na autorskie plakaty powstał z okazji zbliżających się urodzin ich bloga. Każda z nas wykonała ilustrację wokół mleczno-słonecznych skojarzeń, każda po swojemu i w swoim stylu. Nie wiedziałam, kto oprócz mnie przygotowuje coś dla Milka, co takiego powstanie i w jakim klimacie, dlatego efekt bardzo mnie zaskoczył.

Wszystkie plakaty zostały wydrukowane w formatach A3 i B2 na wysokiej jakości papierze 250 g i są już dostępne w nowym sklepie Milk & Sun na Etsy. Korzystajcie i wieszajcie je w swoich domkach. Mój – na wyraźną sugestię dziewczyn – nosi tytuł “Wpuść trochę słońca”. Trochę wystarczy. ツ

plakat trochę słońca

plakaty dla Milk & Sun

plakat wpuść trochę słońca

plakat dla Milk & Sun
fot. Maja Musznicka | Shine Studio & Kuba Janiec