fbpx

Koszulki z moimi rysunkami w limitowanej kolekcji re ART Reserved

 

W ubiegłym roku miałam ogromną przyjemność współpracować z marką odzieżową Reserved przy ich limitowanej kolekcji damskiej re ART. Znajdziecie w niej koszulki z rysunkami, które do tej pory znaliście z plakatów. Wybór prac należał do Reserved, ale nie tylko w tej kwestii postanowiłam im zaufać.

Do tego projektu zapraszani są polscy artyści i artystki, ale jak pokazuje ta edycja – nie tylko ilustratorzy i rysownicy. Tym razem znajdziecie tu bardzo fajne bluzy i bluzki z żurawiami stoczniowymi Agnieszki Nagórskiej Nagu – malarki i artystki wizualnej z Gdańska oraz t-shirty z nadrukami Michała Szlagi – fotografa i twórcy video, który dokumentuje zmieniającą się na przestrzeni lat Stocznię Gdańską.

Koszulki z rysunkami już w salonach Reserved

W oparciu o moje rysunki powstały 4 różne koszulki damskie w spójnej stylistyce i tonacji. Jest tu kilka smaczków, np. niektóre elementy nadruku na białej bluzce z ilustracją 'Co cię nie zabije, poprawi apetyt’ są flokowane. Taki proces nakładania strzyży tekstylnej nadaje tkaninie niezwykłą miękkość i sprawia, że chce się jej wciąż dotykać. Przypomina zamsz. Dzięki temu zabiegowi czerń zyskuje dodatkową głębię i trwałość.

Koszulki re ART są już dostępne online i w salonach Reserved w całym kraju. Polecam bardzo. ツ

 

koszulka z rysunkiem Re Art Reserved Od rana zabiegana

koszulka z rysunkiem Re Art Reserved Mam świetny kontakt ze sobą

koszulka z rysunkiem Re Art Reserved Co cię nie zabije, to utuczy

koszulka z rysunkiem Re Art Reserved Będę zawsze z Tobą - cellulit

koszulka z rysunkiem Re Art Reserved Nigdy cię nie opuszczę - cellulit
fot. Reserved